Luminesc
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Luminesc

Rpg, Real, RolePlay,
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Is just business, baby [privat]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Yu Ha Min

Yu Ha Min


Mesaje : 84
Data de înscriere : 16/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 11:57 am

Mari speriat ochii cand ii simti mana pe propia ceafa si cand ii raspunse la sarut, realizand ca acesta ori tocmai se trezise din coma, ori fusese deja treaz cand a vorbit si cand l-a sarut dar, nici nu ii mai pasa. Era treaz si era bine iar asta conta cel mai mult in clipa de fata. Isi inchise lent ochii, raspunzand mai pasional la sarut, participand si el la acel joc, tinandu-si mainile pe pieptul tipului, fiind nevoit sa rupa sarutul din cauza pozitiei incomode care ii dadea dureri lui Yu. Isi indrepta spatele, privindu-l totusi incruntat pe Lance.
-Ai noroc ca tocmai ai iesit din coma caci pentru faza asta, te-as fi bagat la loc.
Spuse rusinat, fiind rosu in obraji, intinzandu-se la loc in pat, invelindu-se cu cearceaful. Nu era suparat ca aceasta il pacalise insa, auzise acele cuvinte stanjenitoare si asta il facuse pe Yu sa se rusineze destul de mult, atat de mult incat evita sa-l priveasca, stiind ca daca o va face, va rosi si mai rau.
Sus In jos
Lance Cox

Lance Cox


Mesaje : 79
Data de înscriere : 21/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 12:03 pm

Il privi pe baiat, imediat ce acesta rupse sarutul. Un zambet larg ii aparu imediat pe uze, cand vazu acea culoare trandafirie in obrajii lui. Era atat... atat... de adorabil incat ii venea sa-l pape tot. Chicoti, vazand ca baiatul nici macar nu vrea sa-l priveasca, ba chiar se intoarse in patul lui, dar asta nu insemna ca Lance avea sa renunte. Se dadu jos din patul lui, urcand langa baiat, pe el intorcandu-l pe o parte, stand si el la fel, in spatele lui. Isi duse o mana dupa talia lui Yu si ii saruta obrazul.
-Multumesc. Pentru a doua sansa. Nu o sa regreti, ai sa vezi. Zise zambind si il stranse putin, nu cat sa il doara, ci cat sa-l lipeasca mai tare de el.
Era atat de fericit, ca baiatul ii mai acorda inca o sansa si, de data asta, cu siguranta nu avea sa o mai dea in bara. Se hotari ca va schimba multe, mai ales modul in care face sex, de acum avand sa fie pasional si romantic si cu un singur partener, acela fiind Yu
Sus In jos
Yu Ha Min

Yu Ha Min


Mesaje : 84
Data de înscriere : 16/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 12:11 pm

Il lasa pe Lance sa se urce in pat si sa-l cuprinda in brate, lipindu-si mai mult spatele de pieptul acestuia. Nu il deranja deloc pozitia aia, din contra, se bucura ca erau capabili sa stea asa dupa toate cele intamplate.
Zambi cand acesta ii multumi, sperand ca Lance nu avea sa-l dezamageasca si ca avea sa se schimbe de-acum. Nu ar mai fi suportat inca o bataie sau inca o partida brutala, nu cand inca era atat de stramt.
-Sper sa nu reget caci alta sansa nu ai sa mai vezi.
Ii raspunse in cele din urma, tinandu-si ochii inchisi, stand relaxat in bratele mari si puternice ale noului sau iubit. Situatia de fata era absolut ironica: de la straini la parteneri de sex, de la parteneri de sex la iubiti in urma unei crize de gelozie si a unei batai crunte, mai ales cand Yu nu era obisnuit sa aibe iubiti dar spera ca lucrurile sa fie diferite, intr-un sens bun.
Sus In jos
Lance Cox

Lance Cox


Mesaje : 79
Data de înscriere : 21/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 12:24 pm

Zambi si ii dadu un pupic pe crestetul capului.
-Iubire, nu vei regreta si nu-ti voi da niciodata sansa sa-mi zici ca ma urasti. Spuse fericit si apoi il intoarse pe baiat cu fata la el, Dar sa stii ca gelos tot sunt, dar nu te voi mai lovi niciodata, poate doar peste fund, cand vom face dragoste, dar asta dupa ce te mai largesc. Zise zambind larg si ii saruta scurt buzele. Dori sa-si dezlipeasca apoi buzele, dar nu reusi, incepand un sarut pasional cu el. Ii adora gustul si nu se putea satura de buzele lui moi. O mana o tinea pe spatele lui, coborand-o, pana aproape de fund, dar apoi o ridica la loc, caci nu dorea ca Yu sa creada ca Lance dorea doar sex cu el.
Sus In jos
Yu Ha Min

Yu Ha Min


Mesaje : 84
Data de înscriere : 16/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 12:29 pm

Se intoarse cu fata spre el atunci cand tipul vruse, privindu-l atent si zambitor. Ii placea ceea ce auzea si era sigur ca avea sa se tina de cuvant. Spera asta din tot sufletul caci acum intrase intr-un joc in care isi puse inima la bataie si nu vroia sa ramana fara ea. Chicotise scurt cand auzi partea cu pleznitul fundul in timpul partidelor, multumindu-se ca acesta avea sa aibe mai intai grija pana ce avea sa se mai largeasca.
Isi inchise ochii si ii raspunse la sarut la fel de pasional, fara a-l mai deranja de data asta. Isi tinea mainile pe pieptul acestuia, strangandu-le usor de parca i l-ar fi masat, simtind cum isi retrase mana ce i se apropiase de fund, semn ca tipul chiar era foarte serios in legatura cu cele spuse.
Oprise intr-un final sarutul, cand nu mai avuse aer, zambind dragalas.
-Chiar am nevoie sa ma largesc mai intai. Apoi, o vom face cum iti place tie si nu te teme, Lance, nu am sa te mai fac gelos si nici nu ma voi culca cu altcineva inafara de tine.
Sus In jos
Lance Cox

Lance Cox


Mesaje : 79
Data de înscriere : 21/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 12:34 pm

Chicoti auzind ca si baiatul era de acord ca trebuie sa se mai largeasca, apoi adopta o expresie serioasa.
-Ar fi bine sa nu ma inseli. Data viitoare nu te mai bat pe tine, ii iau viata lu ala. Sa fie clar, esti al meu si numai al meu, iar in privinta mea poti sa stai calm, n-am sa te insel. Zise zambind la final si ii saruta scurt buzele.
Nu avea niciun motiv pentru care sa-l insele, Yu fiind perfect pentru Lance. Avea exact corpul pe care il dorea de la un baiat, avea buzele perfecte si gustoase, era super adorabil, iar comportamentul lui era tare dulce. Il stranse pe baiat la pieptul lui, dandu-i un sarut protector pe frunte.
-Cum te simti? Dupa operatie? Esti bine? Intreba ingrijorat, sperand ca Yu sa se simta perfect, asa cum o facea Lance
Sus In jos
Yu Ha Min

Yu Ha Min


Mesaje : 84
Data de înscriere : 16/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 12:39 pm

Desi ceea ce ii spusese era destul de ingrijorator, Yu nu isi facea chiar atat de multe griji caci stia ca nu avea sa-l insele. Odata ce acesta se va schimba si ii va arata lui Yu cat de bun era ca si iubit, nu avea motive sa-l insele.
-Nu am sa te insel, ti-am mai zis, atata timp cat te porti ca un adevarat iubit.
Ii zambi si ii raspunse scurt la sarut, cuibarindu-se la pieptul acestuia, simtindu-se bine, in siguranta in acea pozitie. Faptul ca acesta era preocupat de starea sa, il facu pe Yu sa zambeasca larg si sa se bucure ca ii pasa atat de mult de el dar, nu avea de ce sa isi faca griji. Ii salvase viata pana la urma si se simtea grozav.
-Ma simt bine. Nu ma doare si nici nu imi este rau iar medicamentele mi-au fost rarite asa ca nu iti face griji. Mi-ai salvat viata donandu-ti o parte din ficat. Multumesc.
Spuse in timp ce si-a ridicat capul privindu-l adanc in ochi cu ochii sai mari si albastrii, purtand pe buze un zambet dulce si dragalas.
Sus In jos
Lance Cox

Lance Cox


Mesaje : 79
Data de înscriere : 21/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 12:44 pm

Zambi cand il auzi, stiind ca va fi un adevarat iubit si avea sa-l dragaleasca si sa-i ofere tot, pentru ca baiatul sa nu aibe niciun motiv sa plece la altul. Era fericit sa auda ca este bine si nu are probleme. Ii saruta scurt buzele si apoi il ciupi cu o mana de obraz, fiind atat de adorabil!
-Normal ca ti-am donat o parte din ficat. As face orice pentru tine, scumpule. Zise imbratisandu-l strans. Se simtea bine cu el in brate si nu dorea sa-i dea drumul vreodata.
-Ai sa revii in lumea modelling-ului. Iti dau contractele ce le am eu. Ii zise zamind larg, privindu-l. Saruta iarasi, scurt, buzele lui Yu, apoi ii mai oferi si un sarut pe nasuc. Pentru el nu era problema sa renunte la contracte. Din cauza corpului sau isi gasea foarte usor altele, plus ca avea bani si din partea parintilor, putea sa renunte cu usurinta la cateva, daca asta il va face pe Yu fericit
Sus In jos
Yu Ha Min

Yu Ha Min


Mesaje : 84
Data de înscriere : 16/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 12:51 pm

Zambi larg fericit cand spuse ca ar face orice pentru el, simtindu-se chiar iubit in acele clipe, mai ales ca il saruta atat de des, facandu-l sa chicoteasca in sinea lui, si sa ii raspunda totusi. Se lasa strans in brate, zambind, ca apoi sa-l priveasca usor confuz cand aduse vorba de acele contracte, lasandu-se sarutat, fara a-i raspunde caci in clipa de fata gandea. Dadu imediat negativ din cap, refuzand oferta lui.
-Am sa ma descurc singur aici si am sa-l gasesc pe cel care imi blocheaza contractele si il voi opri. Nu vreau contractele tale, nu ca nu m-ar interesa sau nu ti-as aprecia gestul insa, vreau sa avansez in cariera ca prin propriile mele forte. Inca sunt cunoscut si tanar si, daca voi fi ales, voi munci din greu sa-mi satisfac clientul, fara a-mi folosi trupul. Trebuie doar sa-mi dau seama cine tot imi blocheaza contranctele, atata tot.
Spuse calm, zambind la final, incepand sa-si miste degetele pe pieptul acestuia, masandu-l.
Sus In jos
Lance Cox

Lance Cox


Mesaje : 79
Data de înscriere : 21/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 12:58 pm

Ofta cand il auzi, dar daca asta era dorinta lui, nu avea sa-i stea in cale. Nu il putea obliga sa ii preia contractele, daca el nu dorea asta.
-Te voi ajuta sa-l gasesti pe acel tip, iar dupa ce il gasim o sa am eu grija de el, sa nu te mai deranjeze niciodata. Zise zambind si ii saruta protector fruntea. Iubire, daca te mai joci pe pieptul meu ma exciti, sunt foarte sensibil acolo si pe gat. Spuse scotand un mic oftat, simtind deja cativa fiori mici de placere, prin corp, dar bine ca inca nu i se trezise la viata. Yu putea sa-l excite foarte usor pe Lance, ceea ce nu era deloc bine pentru niciunul dintre ei. Cand Lance era excitat isi dorea mult si daca nu o facuse de mult recurgea la orice metoda sa primeasca o micuta partida, deci Yu va trebui sa ii satisfaca apetitul sexual, care era mare
Sus In jos
Yu Ha Min

Yu Ha Min


Mesaje : 84
Data de înscriere : 16/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 1:03 pm

Ofta adanc cand auzise ca avea sa-l ajute sa-l gaseasca pe tip si ca se va ocupa de acesta, Yu gandindu-se numai la ce era mai rau. Avea sa-l opreasca, desigur, si avea sa aibe grija ca nu cumva sa faca vre-o prostie si sa aibe probleme pe urma.
-Doar ma vei ajuta sa-l gasesc si nu te vei atinge de el. Ajunge cu violenta din partea ta, cat timp iti sunt prin preajma. Nu vreau sa bati pe nimeni din cauza mea, si sa mai si vad asta.
Spuse hotarat, ca apoi sa zambeasca cand ii saruta fruntea, ranjind larg cand auzise de partile lui sensibile. Ceva ii spunea ca un mic joc ''inofensiv'' nu avea sa strice acum. Incepuse sa-i maseze pieptul mai cu suflet, intr-un mod excitant, trecandu-si degetele des peste sfarcurile acestuia.
-Hmmm... serios?
Spuse ironic, pe un ton pervers, chicotind la fel. Isi duse buzele pe gatul acestuia, incepand sa-i depuna mici saruturi dese, muscand anumite portiuni, sugandu-le fara a lasa semne, trecandu-si ecitant limba peste muscaturi, in sens circular.
Sus In jos
Lance Cox

Lance Cox


Mesaje : 79
Data de înscriere : 21/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 1:15 pm

Yu nu era deloc atat de inocent pe cat parea. Cei doi se aflau intr-un spital, iar el dorea sa-l excite pe Lance, ceea ce reusea, caci in cele din urma juniorul lui fu gata de actiune, stiind totusi ca nu va primi nimic din partea lui. Daca el il tachina pe Lance, de ce nu ar fi facut si acesta la fel? Se urca imediat deasupra lui Yu si zambi pervers, apoi incepu sa-i sarute suav pielea gatului, trecandu-si limba peste locurile proaspat atinse cu buzele. Strecura o mana pe sub bluza lui, pana la un sfarc al baiatului, incepand sa se joace cu acesta.
Lance credea ca doar il va tachina pe baiat, dar defapt se amagea singur. Juniorul lui se trezea din ce in ce mai tare la viata, asa ca sari de pe Yu, mutandu-se inapoi in patul lui.
-Tu, iubire, esti un mic demon! Acum mi s-a sculat, datorita tie! Spuse bosumflat, stand pe o parte. Isi acoperi juniorul cu un cearsaf, pentru a nu se vedea cat de tare este.
Sus In jos
Yu Ha Min

Yu Ha Min


Mesaje : 84
Data de înscriere : 16/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 1:29 pm

Continua sa se joace pe gatul lui pana ce Lance se urca deasupra sa, chicotind scurt cand incepu sa-l excite. Se parea ca nu era singurul care vroia sa se joace putin de-a excitatul si isi musca usor buzele, fiind destul de bine. Din nefericire, acesta inceta si se duse in propiul pat, facandu-l pe Yu sa rada cand auzi ceea ce spusese.
Era atat de hilar insa, era vina lui asa ca avea sa fie responsabil. Cum paturile erau lipite unul de altul, Yu se putuse intinde pana la tip, dandu-i cearsaful la o parte, facandu-l pe Lance sa stea cu fata in sus.
-Nu te teme, o sa am eu grija de asta.
Ii facu scurt cu ochiul si isi lasa fata la nivelul mandriei acestuia, scotand-o din pantaloni. O lua in mana, incepand sa o frece de-a dreptul excitant, dandu-i un sarut pe cap. Isi trecu limba pe toata lungimea acesteia, luand-o apoi in gura, fiind usor incomod caci era destul de mare, dar avea sa se obisnuiasca. Incepuse sa faca miscari de dute-vino si sa i-o suga, folosindu-si limba destul de mult.
Sus In jos
Lance Cox

Lance Cox


Mesaje : 79
Data de înscriere : 21/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 1:41 pm

Il privi confuz, cand se apropie de el, nestiind ce vrea sa faca. Se lasa intins pe spate, marind ochii cand vede ce face. Chiar nu se astepta la asta. Arcui spatele, scapand cateva oftate de placere printre buze. Baiatul se pricepea al naibii de bine la asta si la cat de excitat era Lance, avea sa-si dea drumul repede. Era mirat de el insusi, caci ofta de placere si arcui odata spatele. Numai facuse de mult asta, dar cu Yu putea sa-si lase placerea sa se manifeste in voie. Abea astepta sa faca dragoste cu el, sa-i auda gemetele si tipetele de placere, caci nu avea sa se lase pana cand Yu nu-i va tipa numele, dar trebuia sa mai astepte pentru asta, cel putin pana ieseau din spital.
-Yu, imi vine. Zise printre oftate, simtind ca in scurt timp avea sa se elibereze
Sus In jos
Yu Ha Min

Yu Ha Min


Mesaje : 84
Data de înscriere : 16/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 1:46 pm

Continua sa faca acele miscari si sa ii suga mandria, folosindu-se atat de mana ca sa o maseze cand se ridica, dar si de buze, presandu-le pe mandrie ca placerea sa creasca, Yu stiind ca asa era cel mai placut.
Chiar daca il auzi pe acesta spunand ca avea sa se elibereze, nu inceta si nici nu se retrase, marind ritmul chiar, inghitind toata acea substanta atunci cand Lance si-a dat drumul, strangand usor din ochi caci se eliberase destul de mult.
Isi retrase chipul, stand in sezut, un firicel prelingandu-se pe buzele acestuia, stergandu-se cu un deget intr-un mod provocator in timp ce-l privea si ii zambea in acelasi mod. Nu il deranjase deloc sa faca asta, acum ca erau impreuna si avea sa faca inca multe altele pentru acesta.
-Cum a fost?
Intreba pe un ton senzual, muscandu-si lasciv buza inferioara.
Sus In jos
Lance Cox

Lance Cox


Mesaje : 79
Data de înscriere : 21/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 1:53 pm

Incerca sa se abtina cat mai mult, pentru a nu se elibera in gura baiatului, dar se parea ca el nu se dadea. Pana la urma ceda si isi dadu drumul, lasandu-l pe Yu sa inghita toata acea substanta alba. Il privea apoi, zambind satisfacut. Surase auzindu-l si isi duse o mana duse o mana dupa talia lui, tragandu-l la pieptul lui.
-Estipur si simplu perfect. Zise fericit si il saruta pe crestetul capului. Asteapta pana ajungem la mine, sa vezi ce o sa-ti fac. Zise chicotind. Te muti cu mine, nu?Intreba privindu-l serios. CHiar isi dorea asta, sa il aibe mereu cu el, sa stie ca nu a patit nimic si e in siguranta acasa, era tot ce-si dorea, plus ca asa aveau mai mult timp sa faca nebunii
Sus In jos
Yu Ha Min

Yu Ha Min


Mesaje : 84
Data de înscriere : 16/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 2:01 pm

Se lasa tras la pieptul acestuia, stand cu palmele pe el si cu barbia peste palme, privindu-l zambitor. Se bucura sa auda ca ii placuse si ca-l considera perfect, lucrurile astea insemnand mult pentru Yu care, acum era preocupat doar sa-si satisfaca iubitul. Dadu afirmativ din cap cand i se adresa intrebarea aia, facandu-i scurt cu ochiul.
-Daca tu vrei, am sa ma mut cu tine. Nu vad de ce nu. Macar asa pot fi ochii pe tine si ma pot asigura ca nu bati pe vre-o unul care se holbeaza la fundul meu sau incearca sa ma agate.
Chicoti amuzat, sarutandu-l scurt pe buze, ranjind larg. Era chiar curios ce avea sa-i faca atunci cand ajungeau acasa insa Yu stia ca avea sa fie ceva foarte placut.
-Hmmm... si mai exact, cam ce-o sa-mi faci, sumpule?
Sus In jos
Lance Cox

Lance Cox


Mesaje : 79
Data de înscriere : 21/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 2:05 pm

Chicoti auzindu-l pe baiat si apoi zambi larg.
-Pai, vei avea parte de un mine ce n-ai vazut pana acum. Cand ajungem acasa o sa-ti ofer cea mai pasionala partida din viata ta si sa stii ca sunt destul de bun in pat, asa ca o sa-mi cam tipi numele prin casa. Zise mandru de el, zambind victorios si il saruta scurt pe buze. Dar sa stii ca daca se da cineva la tine il bat pe ala. Cand nu sunt cu tine il prind si-l bat. Zise hotarat, privindu-l pe pusti. Era foarte gelos si nu ar fi suportat ca cineva sa se dea la iubitul lui. Cum Yu e asa de adorabil sigur va avea multa lume de batut, dar nu-l deranja, macar dupaia lumea avea sa se invete minte si nu se va mai atinge de pretiosul lui.
Sus In jos
Yu Ha Min

Yu Ha Min


Mesaje : 84
Data de înscriere : 16/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 2:19 pm

Cele spuse de Lance il faceau si mai curios pe Yu care abia astepta sa ajunga acasa si sa experimenteze pe propia piele descrierile pe care tipul tocmai le insirase. Era curios daca acesta avea intr-adevar sa-l faca sa-i tipe numele de placere, Yu avand sa se abtina foarte mult doar ca sa-i dovedeasca ca era imposibil.
Ofta adanc cand auzise ca avea sa bata pe oricine se dadea la el, dand in cele din urma din umeri.
-Fie, faci cum vrei. Oricum, cred ca e timpul ca astia sa ma ia in serios si sa-si schimbe parerile despre mine. In fond, nu ma deranjeaza sa fiu aparat de tine si lumea sa vada ca esti doar al meu si ca ma iubesti.
Chicoti amuzat, sarutandu-l pasional pe buze, asta pana cand doctorul a intrat, Yu acoperindu-i imediat goliciunea lui Lance, inainte ca doctorul sa vada ceva.
I-au consultat, anuntandu-i ca puteau merge acasa insa trebuiau sa isi ia regulat, amandoi, medicamentele.
Sus In jos
Lance Cox

Lance Cox


Mesaje : 79
Data de înscriere : 21/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 22, 2013 10:10 pm

Fu fericit sa auda acele cuvinte din gura lui Yu. Nu ar fi suportat daca nu il lasa sa-l apere. Era datoria lui Lance sa il apere si sa il iubeasca si avea sa le faca perfect pe ambele, mai ales parta cu iubitul.
Il privi pe doctor cand intra, dorind sa-si acopere juniorul, dar se ocupa Yu de asta, iar doctorul nu vazu nimic. Zambi larg, auzind ca pot pleca acasa si il saruta scurt pe buze pe Yu, apoi se ridica din pat, privind in jur. Hainele lui erau pe noptiera de langa pat, aduse de catre Gabe. Se schimba imediat apoi isi intinse corpul, privindu-l pe Yu, asteptand sa se imbrace si el.
-Mergem la mine, nu?Intreba stiind deja care va fi raspunsul, avand in vedere ca de azi vor locui la el.
Sus In jos
Yu Ha Min

Yu Ha Min


Mesaje : 84
Data de înscriere : 16/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 23, 2013 3:34 am

Era fericit ca putea sa plece acasa si, desigur ca avea sa-si ia medicamentele. Nu vroia sa riste cu operatia asta caci, mai era drum lung pana ce avea sa fie complet vindecat. Ii raspunse la sarut, zambind lar apoi, ridicandu-se si el din pat, ducandu-se sa-si ia hainele de pe scaun, haine ce i-au fost aduse de manager.
Abia astepta sa ajunga acasa si sa faca o baie lunga, sa scape de solutia care i-a dezinfectat trupul inainte de operatie si de transpiratie, de absolut tot ce tinea de spital. Isi lua hainele si isi dase jos pijamauea, incepand sa se schimbe, terminand repede caci era nerabdator sa plece odata de-aici. Auzind intrebarea lui Lance, dadu afirmativ din cap fara a-l privi, strangandu-si lucrurile de pe-acolo.
-Dap.
Raspunse scurt, verificandu-si telefonul, primind o gramada de mesaje de la cei cu care obisnuise sa se culce, mesaje destul de porcoase, incruntandu-se. Stramba din gura, apoi il privi pe tip.
-Am sa-l sun pe manager sa vina sa ne ia cu masina.
Sus In jos
Lance Cox

Lance Cox


Mesaje : 79
Data de înscriere : 21/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 23, 2013 8:26 am

Abea astepta sa ajunga sa ajunga acasa, sa scape de spital. Nu suporta sa stea in spitale, deobicei nu prindea pui pe aici, statand maxim doua ore, treaz. Acum fu diferit, era cu Yu, asa ca suporta cladirea. Nu avea cum sa nu, putea sa fie si intr-o bodega cu el si tot nu l-ar fi deranjat, dar normal ca nu se va intampla asta. Niciodata nu il va duce pe pusti in locuri urate, murdare, sau pline de betivi sau de drogati. Avea sa-l trateze ca pe un print ce este.
Observa cand se incrunta la telefon si nu intelese de ce. Sigur se intamplase ceva. Isi duce o mana dupa umarul lui, sarutandu-l scurt pe buze.
-Mergem cu motorul meu, e in parcare. Spuse zambind si porni spre iesirea din spital, ramanand cu mana pe umarul baiatului. Avea obiceiul sa mearga asa, simtindu-se ca il protejeaza mai bine, decat daca l-ar tine de mana.
-Ce ai vazut in telefon de te-ai incruntat asa tare, mai devreme? Intreba curios
Sus In jos
Yu Ha Min

Yu Ha Min


Mesaje : 84
Data de înscriere : 16/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 23, 2013 8:32 am

Ii raspunse la sarut si zambi larg, luandu-si lucrurile si urmandu-l pe Lance spre iesirea din spital. Telefonul si-l avea acum in buzunar deci iubitul sau nu avea cum sa vada, momentan, acele mesaje, stiind ca o va lua razna daca o sa le vada asa ca, mai bine ar evita chestia asta.
-Nimic important, nu trebuie sa iti faci griji. Mai bine te-ai gandi ca, in curand, vom ajunge acasa si vom face o baie lunga si fierbinte impreuna.
Spuse pe un ton provocator, sarutandu-i scurt buzele, zambind larg apoi. De ce sa isi bata amandoi capul cu acele mesaje cand aveau atatea de facut acum ca au iesit din spital?
Se lasa indrumat pana la motor, inghitind in sec cand il vazuse. Niciodata nu mai mersese cu unul si trebuia sa recunoasca ca ii era putin teamasau, putin mai multa teama.
-Esti sigur ca ebine sa mergem cu chestia asta cand suntem operati?
Sus In jos
Lance Cox

Lance Cox


Mesaje : 79
Data de înscriere : 21/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 23, 2013 8:41 am

Stramba din gura cand baiatul nu dori sa-i spuna ce a patit. Pe moment il lasa, avand sa afle mai tarziu, caci nu suporta sa aibe secrete fata de el. Lance se hotari ca ii va spune mereu tot si nu-l va minti si se astepta la acelasi comportament din partea lui Yu. Chicoti cand il auzi pe baiat, dandu-si seama ca ii este frica, dar ii va trece, caci senzatia de pe motor era epica.
-Stai calm, pui, vom fi bine. Conduc de la saisprezece ani, deci nu vom pati nimic. Cand am venit aseara la spital eram baut si inca sunt intreg. Zise zambind larg si lua casca de pe coarnele motorului, punand-o in capul baiatului. Il proteja pe el, caci era mult mai important, iar Lance nu prea avea nevoie.
Il urca pe Yu pe motor, pentru a fi sigur ca baiatul se va aseza si apoi isi ocupa si el locul.
-Strange-ma bine de abdomen, strange cat poti tu, ca nu ma va durea. Zise zambind si porni motorul, nu prea repede, pentru ca baiatul sa nu se sperie si mai tare.
Sus In jos
Yu Ha Min

Yu Ha Min


Mesaje : 84
Data de înscriere : 16/01/2013

Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 23, 2013 8:46 am

Nu stia ce sa spuna mai exact cu chestia asta; nu ii inspira deloc incredere insa, avea incredere in Lance si in aptitudinile lui ca si sofer. Il lasa sa ii puna casca, simtindu-se destul de ciudat cu ea pe cap, marind usor ochii cand l-a asezat pe motor. Ar fi putut sa se aseze singur insa, nu comenta nimic.
Cand iubitul sau se urca si el, Yu ii inconjura talia cu mainile, lipindu-se complet de el, asigurandu-se ca nu avea sa cada sau orice alt lucru care ii mai trecea prin mintea speriata in acel moment. Cand Lance porni, Yu stranse din ochi, strangandu-l mai tare in brate, avand totusi grija la operatie. Nu ii placea deloc asta si totusi mergea incet. Nu ii placuse niciodata motoarele, doar sa le priveasca, nu sa si mearga cu ele si asta sigur va fi ultima data cand o va face.
Vroia sa ajunga mai repede acasa asa ca isi tinea ochii inchisi si ramase tacut tot drumul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Is just business, baby [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Is just business, baby [privat]   Is just business, baby [privat] - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Is just business, baby [privat]
Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Luminesc :: Hotel-
Mergi direct la: